کرم کرم صورت فشرده ویتامین C (60 دلار ، 1 اونس)
هر چیزی که من از کت بورکی بو کردم ، باعث می شود مانند هم اکنون از آب سبز بخواهم . من در حال حاضر بوی کرم صورت ویتامین C و مجتمع Retin-C را بو می کنم و… نگه دارید. حالا باید چیزی را در مخلوط کن قرار دهد .

BRB

اسفناج + خیار + سیب + لیمو + آناناس
پردازش سرد
آه! برگشتم من نمی دانم که این محصولات چیست؟

در واقع ، من فکر می کنم می دانم چه چیزی است . آنها بوی بسیار خارق العاده و تازه ای می دهند. آنها با استفاده از چیزی به نام "پردازش سرد" ساخته می شوند که در آن اجزاء بیش از 120 درجه گرم نمی شوند ، که قرار است مواد مغذی را سالم نماند. این مانند مراقبت از پوست مواد غذایی خام است.

بدون عطرهای مصنوعی ، پرکننده ها ، سیلی ، پارابن ها ، سولفات ها یا بنزیناتوم
آیا در واقع محصولات را مؤثرتر می کند؟ گفتن آن سخت است ، اما بعد از چند هفته استفاده از دو تا از آنها ، صورتم احساس غرق می کند. از خوشبختی آبرسانی شده است ، و فکر می کنم رنگ پوست من کمی بیشتر به نظر می رسد. همچنین ، هر بار که یکی از محصولاتم را به پوست خود می مالم ، واقعاً برای یک اسموتی سبز تمیز می گیرم ، اما من گند می زنم . این محصولات بوی تازه و خام می دهند ، تقریباً مثل اینکه کسی مشتی از مراقبت از پوست را در آشپزخانه من جمع کند و آن را درون یک کوزه ریخت.

طبیعی بالا
من از کرم ویتامین C فشرده صورت استفاده کرده ام که برای هر اونس 60 دلار 60 دلار است. شیشه ، و مجتمع درمانی Retin-C ، که برای 1 اونس 165 دلار است. بطری با پمپ.

گریم گران است ، درست است ؟! محصولات Kat Burki بسیار گران قیمت برای رنگهای سبز و طبیعی است ، شبیه به یکشنبه رایلی ، تاتا هارپر و کریستین هالی + ماری ورونیک .

بنابراین مجتمع درمانی 165 دلاری Retin-C چیست؟
بیایید با این موضوع صحبت کنیم ، فقط به این دلیل که نمی توانم باور کنم که به هیچ وجه پوست من را تحریک نکرده است.

ببینید ، این برای من شگفت انگیز است زیرا من چند درمان با رتینول را شروع کرده و متوقف کرده ام زیرا آنها برای پوست دسته کوچک موسیقی جاز من بیش از حد تهاجمی بودند. پوست من آسیب خواهد دید ، بنابراین من دلسرد می شوم و از استفاده از آنها کنار می شوم ، اما این یکی بسیار ملایم است.

عناصر

مجتمع KB5 (Arnica Montana (Arnica)) ، Centella Asiatica (Gotu Kola) ، Lavandula Angustifolia (اسطوخودوس) ، Calendula Officinalis (Calendula) ، Matricaria Recutita (بابونه) ​​، Halis Virginiana Water (جادوگر هزل) ، Cassia Angustifolia Seal Extract Botal اسید) ، دی متیل سولفون (MSM) ، سدیم آسکوربیل فسفات (ویتامین C) ، روغن بذر Borago Officinalis (Borage) ، روغن دانه Inophyllum Calophyllum Inophyllum (روغن Tamanu) ، روغن بذر Linus Usitatissimum (روغن بذر کتان) ، روغن تخم گیاه Oenothera Biennis (Evening Primr روغن) ، روغن بذر Simmondsia Chinensis (روغن جوجوبا) ، روغن بذر Vitis Vinifera (روغن انگور) ، توکوفرول (ویتامین E) ، آب آلوئه باربادنسیس آب میوه (آلوئه) ، Rovisome Retinol ، عصاره برگ برگ Camellia Sinensis (چای سبز) ، عصاره بره موم ، عصاره Equisetum Arvense (Horsetail) ، عصاره گل شمع ماکولاتوم (شمعدانی) ، عصاره Taraxacum Officinale (قاصدک) ،Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer، Pentylene Glycol، سدیم هیدروکسید، Polysorbate 20، لسیتین، فنوکسی اتانول (نگهدارنده ، کمتر از 1٪) ، اتیل هگزیل گلیسیرین (نگهدارنده ، کمتر از 1٪) ، رایحه طبیعی ، سیترونولول ، گرانی

مجتمع درمان با رتین c kat burki
مجتمع درمانی کیت بورکی Retin-C

این یک سرم ضد پیری برای پوست های کسل کننده ، روغنی یا کمبو است که شب هنگام از آن استفاده می کنید و برای افزایش گردش خون سلول ها ، رتینول را با ویتامین C ترکیب می کند. ایده این است که رتینول و ویتامین C هنگام استفاده در کنار هم بهتر کار می کنند و حتی بهتر است وقتی در یک پتو زیبایی محافظ به نام Rovisome محصور شوید ، که مانند حبابی است که مواد فعال (مانند رتینول) را درون آن نگه می دارد. و بدون اینکه تحریک کننده باشد ، آنها را به پوست شما بکشد.

بر اساس تجربه گذشته من در مورد سرم های رتینول ، این نرم ترین و مؤثرترین موردی است که من امتحان کرده ام و من بعد از سه هفته تفاوت ظریف را می بینم. تفاوت اصلی که می بینم فقط در میزان کلی پوست من است. این کاملاً ظریف اما قابل توجه تر است.

اگر پوست شما از قبل به مقادیر زیادی رتینول در محصولات ضد پیری عادت کرده است ، ممکن است نیاز به لگد بیش از این داشته باشید ، اما اگر تازه کار را شروع کرده اید ، این باید یک سرم تمرینی خوبی باشد تا پوست شما برای اسلحه های بزرگ آماده شود .

در مورد کرم صورت فشرده ویتامین C 60 دلاری چیست؟
کرم صورت فشرده ویتامین C یک مرطوب کننده روشن کننده صبح و عصر برای پوست طبیعی ، دسته کوچک موسیقی جاز یا حساس است. ترکیبات فعال 15٪ ویتامین C و قارچ reishi هستند که ممکن است آشنا به نظر برسند زیرا Origins همچنین از آن به عنوان ماده ستاره در Mega-Mushroom Line خود برای پوستهای حساس و قرمزی استفاده می کند.

این مرطوب کننده سبک اما سنگین است که به سرعت جذب می شود ، بنابراین احساس نمی کنم بالای پوست من نشسته باشد یا در منافذ من سرد شود.

من آن را به عنوان یک روشن کننده بسیار ملایم دوست دارم. اگر پوست شما به خوبی به ویتامین C پاسخ می دهد و صورت شما رطوبت زیادی می کند ، ممکن است آن را خیلی دوست داشته باشید.

عناصر

KB5 ™ Complex (Arnica Montana (Arnica)) ، Centella Asiatica (Gotu Kola) ، Lavandula Angustifolia (اسطوخودوس) ، Calendula Officinalis (Calendula) ، Matricaria Recutita (بابونه) ​​، Isopropyl Palmitate (روغن پالم) ، Dimethyl Sulfone (MSM) S آسكوربیل فسفات (ویتامین C) ، گلیسیرین ، الكل سیتاریل ، اسید استئاریك ، روغن گلرنگ ، عطر طبیعی ، گلیسریل استارات ، نقره كلوئیدی ، عصاره گانودرما لوكیدوم (ریشی) ، ماریس سال (OMC92 - Ocean Mineral Complex) Bututterermum Shei ) ، روغن بذر Simmondsia Chinensis (روغن جوجوبا) ، پانتنول (ویتامین B-5) ، آب برگ آلوئه باربادنسیس (آلوئه) ، عصاره برگ کاملیا سیننسیس (چای سبز) ، عصاره Arvense Equisetum (گیاه اسب بخار) ، عصاره گریولنس Pelargonium (شمعدانی) ، عصاره Taraxacum Officinale (قاصدک) ، صمغ زانتان ، اسید سیتریک ، اتیل هگزیل گلیسیرین (نگهدارنده ، کمتر از 1٪) ،فنوکسی اتانول (نگهدارنده ، کمتر از 1٪) ، سیترونلول ، ژرانول ، لیمونن

فکر می کنم هر دو محصول بوی دلپذیری دارند ، اما به آنها هشدار داده می شود! - اگر آنها را خرخر کنید ، پس از آن می خواهید یک آب سبز میل کنید! اگر علاقه مند باشید ، آنها در Space NK در دسترس هستند .

بهترین مارک لوازم ارایشی در ایران ، ,c ,روغن ,پوست ,ویتامین ,عصاره ,ویتامین c ,، عصاره ,، روغن ,روغن بذر ,است ، ,صورت فشرده ویتامین ,taraxacum officinale قاصدک ,اتیل هگزیل گلیسیرین ,هگزیل گلیسیرین نگهدارندهمنبع

تورمالین و دود سفید ، دو سایه جدید تام فورد Eye Kohl Intense in Eyes of Tom Ford Collection

زمان درخشش برای درب ها با براق چشم تام فورد ، براق و چشم 36 دلاری

چشم های سایه های خصوصی تام فورد در Tempete Bleue ، سرگیجه ، فیلمبرداری و Breathless

MAC رابرت لی موریس Mattene Lipsticks

MAC رابرت لی موریس پودر سرخ شدن

NUDESTIX برهنه (هنر) پالت خالق است و داستان های کمی برای گفتن ندارد

پالت سایه چشم Kevyn Aucoin Electropop Pro

مشخصات

آخرین جستجو ها

اینجا همه چی هست زنبق دانلود کده انجمن موی تای استان لرستان رئال مادرید دانلود رایگان دینی افبا-عربی ازاده و کتاب های گاج نقره ای گاج-دانلود رایگان جزوات و فیلم های اموزشی کنکوری قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس ارزان کده دانلود فایل پارکت لمینت