مرد چیزی است. من چیزهایی را دوست دارم که به هم می چسبند ، مثل Fents Beauty Sticks و این پودرهای Kevyn Aucoin در نسخه محدود 58 دلاری Neo Trio Palette در شمارنده meow.

شما می توانید آنها را به هم بچسبانید و مانند قطعات پازل از هم جدا کنید ، که کاملاً چیز من است (ال هوب اصلاً به معما نیست که برای من دیوانه است)!

kevyn aucoin neo trio
هر یک از سه تابه در Neo Trio Palette شامل 0.25 اونس محصول است. یک تابه تمام اندازه از خط دائمی KA 0.75 اونس است ، بنابراین شما مقدار خوبی از محصول را بدست می آورید.
kevyn aucoin neo trio
کاپری ، ایبیزا و پودر تنظیم کننده

Trio با یک سری از محصولات محبوب پودر صورت با اندازه مسافرتی از خط دائمی Kevyn Aucoin به بازار عرضه می شود. همچنین در داخل هر یک از بسته ها یک آهنربا وجود دارد ، بنابراین می توانید روی آنها کلیک کرده و آنها را از هم جدا کنید ، که جالب تر از آن است که فکر می کنید باشد. ، ,یک ,روی ,aucoin ,neo ,پودر ,به نظر ,kevyn aucoin ,نظر می ,آنها را ,، اما ,برجسته برجسته صورتی ,پودر تنظیم کنندهمنبع

تورمالین و دود سفید ، دو سایه جدید تام فورد Eye Kohl Intense in Eyes of Tom Ford Collection

زمان درخشش برای درب ها با براق چشم تام فورد ، براق و چشم 36 دلاری

چشم های سایه های خصوصی تام فورد در Tempete Bleue ، سرگیجه ، فیلمبرداری و Breathless

MAC رابرت لی موریس Mattene Lipsticks

MAC رابرت لی موریس پودر سرخ شدن

NUDESTIX برهنه (هنر) پالت خالق است و داستان های کمی برای گفتن ندارد

پالت سایه چشم Kevyn Aucoin Electropop Pro

مشخصات

آخرین جستجو ها

editelite کتاب صوتی معرفی کالا فروشگاهی اسرا چت انجمن بانوان هنرمند مهگل Cooper1un0im local دیجیتال مارکتینگ عرضه مستقیم لوازم یدکی هیوندای معرفی کالا فروشگاهی کار اینترنتی پاره وقت