دو سایه جدید خط چشم برای بازی با تام فورد
اگر در خط تام فورد عمیق هستید ، کوادهای محبوب ، پرهزینه ، رژ لبهای لوکس ، لاک های ناخن و عطرهای گرانبها را که همه آنها عشق زیادی به خرج می دهید ، گذراندید ، یک مجموعه کمتر شناخته شده از مداد رنگی 36 دلاری به نام Eye Kohl Intense وجود دارد ، و Mink حرکت من است. این یک قهوه ای برنز مات و براق با اشاره بنفش است (فکر می کنم در خط پایین آب ، BTW شگفت انگیز به نظر می رسد ، و به همین دلیل است ).

TF فقط دو سایه جدید اضافه کرده است - یک سفید مات به نام White Smoke و یک پارچه براق به نام Tourmaline. هر دو بخشی از مجموعه جدید Eyes of Tom Ford هستند که هم اکنون در دسترس هستند.

tom ford تورمالین دود سفید 2
تورمالین و دود سفید

دود سفید رنگی بیش از MAC Fascaching Eye Kohl است ، آستر سفیدی که معمولاً در خط پایین آبم می پوشم و خیلی طولانی تر می چرخد. پس از روشن شدن دود سفید ، آن را ادامه می دهد ، اما ترفند این است که ابتدا با اجرای نوک مداد روی قسمت پشت دست خود آن را گرم کنید ، که فرمول را نرم می کند و رنگدانه های بیشتری را به همراه می آورد (از این طریق نیز خزنده نمی شوید) ضربه شلاق یا خط شلاق پایین شما).

توجه داشته باشید جانبی: اگر معمولاً دوست دارید خط های بالای لب خود را با آستر سیاه ببندید ، سعی کنید از یک بوش ژل مشکی بلند استفاده کنید که مانند MAC Blacktrack جوانه نخواهد زد ، تا از مخلوط کردن بوش مشکی با سفید جلوگیری کنید. در غیر این صورت ، شما می توانید دود سفید خود را به دود خاکستری تبدیل کنید!

Tom ford closeup دود سفید
تام فورد وایت دود در خط پایین آب من است
در مورد تورمالین اشک آور ، بسیار خنده دار است ، اما بسیار انعطاف پذیر نیست زیرا دوست دارد خیلی بیشتر از دود سفید حرکت کند. اگر من آن را با پودر تنظیم نکنم ، به صورت من وارد می شود و به درون ضربه شلاق من عمل می کند.

این همچنین به عنوان پایه ای برای شکلات دودی یا دودی کار می کند . اما چیز دیگری نیست.

از بین دو سایه جدید ، فکر می کنم راه سفید دود راه رفتن است.

بهترین مارک لوازم ارایشی در ایران ، ,دود ,خط ,جدید ,یک ,tom ,دود سفید ,دو سایه ,tom ford ,در خط ,سایه جدیدمنبع

تورمالین و دود سفید ، دو سایه جدید تام فورد Eye Kohl Intense in Eyes of Tom Ford Collection

زمان درخشش برای درب ها با براق چشم تام فورد ، براق و چشم 36 دلاری

چشم های سایه های خصوصی تام فورد در Tempete Bleue ، سرگیجه ، فیلمبرداری و Breathless

MAC رابرت لی موریس Mattene Lipsticks

MAC رابرت لی موریس پودر سرخ شدن

NUDESTIX برهنه (هنر) پالت خالق است و داستان های کمی برای گفتن ندارد

پالت سایه چشم Kevyn Aucoin Electropop Pro

مشخصات

آخرین جستجو ها

بهترین سایت سرد خانه صنعتی | تونل انجماد سریع | یخساز صنعتی | آیس بانک yadakyar انجام پروژه های برنامه نویسی php طراحی سایت زال دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پوشش اخبار مجلس یازدهم فروشگاه معرفی اجناس مشاوره تلفنی آویژه عکس های عاشقانه