من پوشوی جدید Kevyn Aucoin Electropop Palette را روی درب خود می پوشم و فکر می کنم #deepmakeupthoughts
آیا باید هنگام پخش موسیقی با پالت جدید Kevyn Aucoin Electropop 57 دلاری به موسیقی الکترونیکی یا موسیقی پاپ گوش کنید ؟ #deepmakeupthoughts

هر بار که آن را بپوشم ، حداقل سه بار به گوش Canon Pachelbel در D گوش می دهم ، ها! ما یک ایستگاه لالایی کودک داریم که روی پاندورا قرار دارد و من شوخی نمی کنم ، هر آهنگ دیگری نسخه ای از Canon Pachebel در D. است.

kevyn aucoin electropop
بنابراین آن نگاه چشم به جعبه خاکی است ، اما من می خواهم آن را امتحان کنم! چه کسی با من است؟
Electropop یک پالت چشمی با چاپ 57 دلار با 12 رنگ برقی و رنگ کرومیک است و همه چیز در مورد براق ها ، رنگدانه های چشمگیر و مروارید فی مگا است. شما رنگ ، درخشش و همه چیزهای سرگرم کننده و چشمک زن دارید ، اما با سلیقه کامل برخورد می شوند و با کمال اجرا می شوند.

kevyn aucoin electropop
حلقه قلم موجود در من کاملاً تأیید کننده این تایپ است.
در ابتدا ، این درخشان ها بودند که مرا به بیرون آوردند ، اما فرمول خامه ای ، راحت و بی وزن توافق نامه را امضا کرد. این مثل ، شخص ، آیا من اصلاً سایه چشم می پوشم؟

سایه های Electropop به اندازه یک پر احساس نور می کنند ، دقیقاً مانند MAC In Eyadadows با ابعاد اضافی ، و دقیقاً مانند In Extra Dimensions ، آنها با مهربانی و باریک از خطوط خوب من می مانند. پس ممنون از این ، تیم Kevyn!

kevyn aucoin electropop
نور ، پرتو ، ماوراء بنفش ، شارژ ، سوئیچ ، لیزر ، گرما ، فیوز ، آمپر ، ضربه ، سخت افزار ، خاموشی

حتی اگر آنها به عنوان پودر طبقه بندی شوند ، تقریباً احساس خیس می کنند ، مانند یک BECCA Shimmer Skin Perfector فشرده شده یا سایه چشم ژل به پودر ترکیبی مانند نمونه های موجود در Estete Lauder Pure Colour Envy Palettes.

فرمول خامه ای در پوست می چرخد ​​و هنگام مخلوط کردن مشکلی برای شما ایجاد نمی کند.

این برند توصیه می کند برس های خود را خم کرده و سایه های Electropop را با انگشتان خود بکشید یا بکشید و آنها را بمالید ، و من از صمیم قلب موافقم. شما شدیدترین میزان بازپرداخت رنگ را به این روش و کمترین میزان عواقب دریافتی (در مورد نگرانی شما وجود دارد) بسیار کم است.

ممکن است الکتروپوپ برای افرادی که فقط کارهای درخشان انجام می دهند ، به نظر برسد و ممکن است بخواهید آن را از بین ببرید ، اگر با قطب 10 پا دست خود را لمس نکنید ، اما کمی نزدیک تر شوید . بیا ، خجالتی نباشید. .

kevyn aucoin electropop
بیا نزدیکتر!
تعداد شگفت آور سایه ها در آن به خوبی نوتروال ها (تاپ ، طلا ، برنز و بنفش) کار می کنند ، بنابراین حتی اگر Electropop مانند یک پارتی یک بار در یک مهمانی به نظر برسد ، نوتروال ها بدان معنی است که شما می توانید آن را با روزمره هم کار کنید قهوه ای هایی که همیشه می پوشید

اوه صبر کن ، منم ، ,aucoin ,kevyn ,یک ,ها ,electropop ,kevyn aucoin ,آن را ,، اما ,می کنند ,را با ,kevyn aucoin electropop ,جدید kevyn aucoinمنبع

تورمالین و دود سفید ، دو سایه جدید تام فورد Eye Kohl Intense in Eyes of Tom Ford Collection

زمان درخشش برای درب ها با براق چشم تام فورد ، براق و چشم 36 دلاری

چشم های سایه های خصوصی تام فورد در Tempete Bleue ، سرگیجه ، فیلمبرداری و Breathless

MAC رابرت لی موریس Mattene Lipsticks

MAC رابرت لی موریس پودر سرخ شدن

NUDESTIX برهنه (هنر) پالت خالق است و داستان های کمی برای گفتن ندارد

پالت سایه چشم Kevyn Aucoin Electropop Pro

مشخصات

آخرین جستجو ها

آموزش غذا ارزانی تخفیف ویژه فقط برای امروز آشنایی با ضدعفونی کننده ها آنودایزینگ و رنگ آلومینیوم هر چی که بخوای آنلاین شخصی جهت انتشار معرفی انواع حافظه و حافظه جانبی لپ تاپ، گوشی موبایل، تبلت سفال فروش