سه محصول قارچ مگا مرطوب کننده از Origins
Shitaki ، portabello ، crimini - GIRL ، آیا می توانیم فقط برای یک دقیقه در مورد قارچ مورد علاقه من صحبت کنیم؟ (مورد علاقه من برای خوردن.) من یک جعبه کوچک از جنایتکاران ارگانیک دارم که انتظار دارند برای ناهار به املت اضافه شوند ، یوم!

هیچکدام از این قارچها هیچ ارتباطی با خط دکتر پوست اندرو ویل برای Origins Mega-Mushroom Skin Relief ندارند . اما شاید این یک چیز خوب باشد ، زیرا اگر آنها این کار را می کردند ما در اینجا درمورد چیزهای مختلفی صحبت می کردیم. روزها.

خط مگا-قارچ
خط Origins Mega-Mushroom مجموعه ای از پاک کننده ها (هر یک $ 31) ، یک تونر (34 دلار) ، سرم (48-73 دلار) و مرطوب کننده (هر 66 دلار) برای پوست های حساس ، خشک و قرمز ، تحریک شده است و اگر هم هستید کنجکاو ، نه ، آنها مانند قارچ بو نمی دهند.

روغن ضروری
سه محصولی که امتحان کردم (صورت پاک کننده صورت ، میکسل پاک کننده و لوسیون کننده تسکین دهنده ، که در اصل یک تونر است) بوی سبک اسطوخودوس می دهد ، که به نظرم تعجب آور نیست ، زیرا روغن اسطوخودوس یکی از ترکیبات به همراه سایر مواد ضروری است. روغن هایی مانند نارنجی و پاتولی (FYI ، من عناصر محصولاتی را که آزمایش کرده ام در انتهای این پست ذکر کرده ام).

قارچ ریشی
با این حال ، این ماده ستاره قارچ به نام ریشی ( reishi) یا قارچ lingzhi است که در طب سنتی چین برای بهبود و ماندگاری مورد استفاده قرار می گیرد و قرار است پوست سرخ و حساس را تسکین دهد.

من این را می دانم زیرا Origins دارای این گیاه یاب kick-@ ss برای همه مواد گیاهی موجود در محصولات خود در وب سایت خود است .

آخرین باری که بسته بندی خود را دوباره اصلاح کردند ، آنها همچنین رویکرد کلی خود را به خط تغییر دادند. اکنون آنها مواد گیاهی گیاهی را در جلوی و مرکز قرار می دهند ، مانند نوع آودا ، و همه مواد تشکیل دهنده آن را در وب سایت لیست می کنند ، که مفید است. این امکان را به شما می دهد تا محصولات آنها را در سطحی عمیق تر و کاربردی تر بدانید.

به هر حال ، این دکتر ویل عزیز کیست؟
او یک نویسنده و پزشک مشهور است که به خاطر داشتن سبک زندگی سالم و داروی جایگزین شناخته شده است و سود حاصل از این خط را به بنیاد غیرانتفاعی ویل که ترویج داروی یکپارچه یا ترکیبی از درمان های پزشکی جایگزین در کنار داروهای معمولی است ، اهدا می کند .

مرطوب کننده
من اخیراً هیچ تکه قرمز و حساس نداشته ام (چاقو بر روی چوب) ، بنابراین نمی توانم ارزیابی کنم که اینها چقدر خوب هستند تا قرمزی و حساسیت را کاهش دهند ، اما بعد از استفاده مداوم از آنها به مدت سه هفته ، می توانم بگویم دسته کوچک موسیقی جاز من خشک شده است / چهره روغنی از سطح بالای هیدراتاسیون راضی است ، و محصولات هنوز هیچ شکاف خاصی ایجاد نکرده اند.

منشا قارچ مگا
خوب برای اولین بار پاک در صبح

آب پاک کننده ، تونر و میسل
من از پاک کننده صورت (31 دلار) به عنوان اولین تمیز کردن در صبح یا یک دوم تمیز کردن در شب استفاده می کنم ، چون آرایش را از بین نمی برد.

خامه ای ، بدون کف است ، روغن و خاک را از بین می برد و پوست من را محکم نمی کند و گونه هایم را محکم نمی کند.

تسکین دهنده درمان لوسیون (34 $) تونر مایع است، و من و چند قطره در پنبه و صورت شی سدو ، و سپس اعمال آن بر روی صورت من پس از شستشو با تمیز کننده صورت.

در مورد پاک کننده Micellar (31 دلار) ، بسیار ملایم و مرطوب کننده است ، اما آرایش را از بین نمی برد ، بنابراین برای من مناسب نیست ، و فکر می کنم محصولات مشابهی در خارج وجود دارد که به اندازه آنها گران نیست.

پیام خانه
پاک کننده و تونر را توصیه می کنم ، به خصوص اگر پوست خشک دارید که رطوبت زیادی به شما می دهد ، اما در صورت داشتن حساسیت EO به خصوص در مورد اسطوخودوس ، نارنجی یا پاتولی ، روغنهای اساسی را مراقب باشید.

معتاد زیبایی محله دوستانه شما ،

کارن

عناصر

پاک کننده صورت -
آب \ aqua \ eau؛ تری گلیسیرید caprylic / capric؛ بوتیلن گلیکول؛ گلیسرین؛ روغن میوه olea europaea (زیتون)؛ فنیل تری متیون؛ روغن مرکبات aurantium dulcis (نارنجی) ، روغن lavandula angustifolia (اسطوخودوس) ، روغن pogostemon cablin (patchouli) ، روغن مرکبات nobilis (نارنگی نارنگی) ، روغن گل ، روغن گل pelargonium graveolens ، روغن boswellia carterii (olibanum) ، لیمونن ، linalool ، citronell؛ روغن بذر helianthus annuus (آفتابگردان)؛ عصاره hippophae rhamnoides؛ عصاره ganoderma lucidum (قارچ)؛ عصاره ریشه zingiber officinale (زنجبیل)؛ عصاره ریشه curcuma longa (زردچوبه)؛ عصاره برگ حفره عصاره cordyceps sinensis؛ عصاره میوه marianum silybum؛ عصاره جوانه triticum vulgare (گندم)؛ عصاره hordeum vulgare (جو) \ extrait d'orge؛ عصاره ریشه glycyrrhiza glabra (شیرین بیان)؛ عصاره fuscoporia obliqua؛ ppg-20 متیل گلوکز اتر؛ کلسترول؛ کاپریل گلیکول؛ بیسابولول؛ استارات ساکارز؛ کربومر؛ اسکالان؛ ایزوستراریک اسید؛ تروتامین سلو؛ دهیدراتید سدیم؛ فنوکسی اتانول
لوسیون درمانی تسکین دهنده -
آب \ aqua \ eau؛ بوتیلن گلیکول؛ گیره -4؛ روغن مرکبات aurantium dulcis (پرتقال) ، روغن lavandula angustifolia (اسطوخودوس) ، روغن pogostemon cablin (patchouli) ، روغن مرکبات nobilis (نارنگی نارنگی) ، روغن گل ، روغن گل pelargonium graveolens ، روغن boswellia carterii (olibanum) ، لیمونن ، linalool ، citronellol ؛ عصاره hippophae rhamnoides؛ عصاره ریشه zingiber officinale (زنجبیل)؛ عصاره ریشه curcuma longa (زردچوبه)؛ عصاره ganoderma lucidum (قارچ reishi)؛ عصاره fuscoporia obliqua؛ عصاره Cordyceps sinensis (قارچ)؛ عصاره برگ ocimum sanctum (ریحان مقدس)؛ آب برگ آلوئه باربادنسیس روغن بذر helianthus annuus (آفتابگردان)؛ عصاره میوه marianum silybum؛ ساکارز؛ روغن کرچک هیدروژنه Peg-40؛ trideceth-9؛ گلیسرین؛ glycereth-26؛ هیالورونات سدیم؛ توکوتریولولها؛ پنتیلن گلیکول؛ توکوفرول؛ هیدروکسید سدیم؛ اسکالن؛ روغن elaeis guineensis (نخل)؛ فیتواسترول ها؛ اسید سیتریک؛ سلو؛ سولات پتاسیم؛ فنوکسی اتانول
پاک کننده Micellar -
هیالورونات سدیم ، عصاره مخمر ، کلرید ستریمونیوم ، اسید سیتریک ، سلو ، سیترات سدیم ، سدیم فیتات ، فنوکسی اتانول. روغنهای ضروری ارگانیک: روغن ارگانیک آلی ، روغن نارنگی ارگانیک ، روغن ارگانیک پاتولی ، روغن ارانیوم ارگانیک ، روغن ارگانیک آلی.

بهترین مارک لوازم ارایشی در ایران ، ,روغن ,عصاره ,؛ ,کننده ,قارچ ,، روغن ,؛ عصاره ,پاک کننده ,عصاره ریشه ,، و ,ریشه zingiber officinale ,عصاره ganoderma lucidum ,hippophae rhamnoides؛ عصاره ,عصاره hippophae rhamnoides؛منبع

تورمالین و دود سفید ، دو سایه جدید تام فورد Eye Kohl Intense in Eyes of Tom Ford Collection

زمان درخشش برای درب ها با براق چشم تام فورد ، براق و چشم 36 دلاری

چشم های سایه های خصوصی تام فورد در Tempete Bleue ، سرگیجه ، فیلمبرداری و Breathless

MAC رابرت لی موریس Mattene Lipsticks

MAC رابرت لی موریس پودر سرخ شدن

NUDESTIX برهنه (هنر) پالت خالق است و داستان های کمی برای گفتن ندارد

پالت سایه چشم Kevyn Aucoin Electropop Pro

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دنیای بی غم آشپزی عرقیات دبيرستان دخترانه شهید دكتر بهشتي فرخشهر اجناس فوق العاده نمکیا فروشگاه تخفیف موزیک , آهنگ شعبانی دنیای اسکین